Шановні клієнти! Із 11 березня 2022 року ми відновили роботу.
Бажаємо всім мирного неба!

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
У БУДЬ-ЯКЕ МІСТО УКРАЇНИ
на продукцію TM PROCRAFT, TM STURM
у відділення поштових операторів Нова пошта, Укрпошта** Безкоштовна доставка діє на торгівельну марку PROCRAFT** та STURM*** для товарів вагою (у тому числі об'ємною вагою) до 30 кг тільки у відділення перевізника (Нова Пошта та УкрПошта). Кур'єрська доставка за адресою замовника здійснюється згідно діючих тарифів перевізників.

Отримати замовлення Ви зможете у будь-якому відділенні “Нова Пошта” та "УкрПошта", зазначеному на сторінці оформлення замовлення. Після прибуття замовлення у відділення Вам буде надіслане SMS-повідомлення від "Нова Пошта" із зазначенням номеру накладної. Сервіс надсилання повідомлень "УкрПошти" працює в тестовому режимі, тому можливі перебої із доставкою SMS-повідомлення. Термін безкоштовного зберігання замовлення у відділенні - 5 робочих днів. Якщо протягом цього терміну Ви не отримаєте замовлення - товар буде повернений продавцю.

У випадку, якщо Ви не перевірили товар при отриманні, ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій на Вашу користь.

Якщо товар не відповідає тому, що був замовлений у інтернет-магазині, або має не повну комплектацію, зовнішні пошкодження, оплачувати і забирати такий товар не потрібно. Прохання повідомити нам про це за телефоном зазначеним на головній сторінці сайту.

_____________

** Безкоштовна доставка на торгівельну марку PROCRAFT розповсюджується на товари вагою (у тому числі об'ємною вагою) до 30 кг тільки у відділеннях перевізника (Нова Пошта та УкрПошта) на суму замовлення від 500 грн. Діє додаткова знижка у вигляді 5 відсотків на мінімальне замовлення цієї торгової марки у розмірі 1000 грн.*** Безкоштовна доставка діє на торгівельну марку STURM розповсюджується на товари вагою (у тому числі об'ємною вагою) до 30 кг тільки у відділення перевізника (Нова Пошта та УкрПошта) на суму замовлення від 1500 грн. Діє додаткова знижка у вигляді 5 відсотків на мінімальне замовлення цієї торгової марки у розмірі 2000 грн.