Про інтернет магазин TORPEDO

Інтернет–магазин TORPEDO – магазин якісних інструментів для Вашого життя!

Затіяли будівництво чи ремонт, шукаєте інструменти для догляду за садом і господарством? Існує безліч способів полегшити собі домашню роботу та підвищивши продуктивність своєї праці. Ремонт, будівельні роботи, допомога родичам чи сусідам, тут не обійтися без якісних інструментів, що, на довгі роки стануть Вашими незамінними помічниками!

Пропонуємо Вам познайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину!

У нас Ви знайдете широкий вибір різноманітних, незамінних у господарстві товарів: електроінструменти (перфоратори, пили, фени, полірувальні машини), різноманітне обладнання (генератори, верстати, пневматика), господарські товари та садовий інвертар, ручні вимірювальні та малярні інструменти і різного роду витратні матеріали. Усі товари можна придбати у місті Львів та з доставкою по всій Україні!

Інтернет–магазин TORPEDO працює за принципом «для людей, як для себе».

Ми пропонуємо максимально широкий вибір товарів від відомих зарубіжних та вітчизняних виробників,за доступними цінами. Крім низьких цін, ми пропонуємо постійні знижки та акції.

Памятайте, від благоустрою домівки залежить якість Вашого життя та відпочинку, спростіть свої життя разом з магазином інструменту TORPEDO!